دفتر مرکزی تهران 02188582496
دفتر شیراز 07132229090 ( ده خط ) - همراه 09365375965
ایمیل پشتیبانی info@farsservice.com
سامانه ثبت سفارش قطعات یدکی

قوانین و مقررات

لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات و برنامه‌‏هاي کاربردي فارس سرويس به دقت ملاحظه فرماييد.
ورود کاربران به وب‏‌ سايت فارس سرويس هنگام استفاده از پروفايل شخصي، طرح‏‌هاي تشويقي، ويدئوهاي رسانه تصويري فارس سرويس و ساير خدمات ارائه شده توسط فارس سرويس به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات و قوانین ارسال و مرجوع فارس سرويس است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين فارس سرويس از سوي کاربر است.
لازم به ذکر است شرايط و قوانين جديد مندرج، جايگزين کليه توافق‏‌هاي قبلي محسوب مي‏‌شود.

قوانين عمومي

توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي فارس سرويس منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است. در صورتي که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي فارس سرويس تغييراتي در آينده ايجاد شود، توافق مي‏‌کنيد که استفاده شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

تعريف مشتري يا کاربر

مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات فارس سرويس اقدام نمايد.

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات فارس سرويس استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به فارس سرويس ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که فارس سرويس به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، امکان دارد فارس سرويس براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه فارس سرويس را در پروفايل خود لغو کنند. توجه داشته باشيد که 02188582496 تنها شماره‌اي است که فارس سرويس از طريق آن براي کاربران و مشتريان خود پيامک (اس ام اس) ارسال مي‌کند.