دفتر مرکزی تهران 02188582496
دفتر شیراز 07132229090 ( ده خط ) - همراه 09365375965
ایمیل پشتیبانی info@farsservice.com
سامانه ثبت سفارش قطعات یدکی

شرایط ارسال کالا

 1. ارسال کلیه سفارشات با بیمه انجام می شود.در صورت مشکل شرکت حمل و نقل کننده پاسخگو و ملزم به جبران خسارت طبق مفاد خود می باشد .
 2. پس از خروج کالا از انبار فارس سرویس تعهدی در قبال سفارشاتی که در
  حین حمل و نقل آسیب دیده باشد ندارد و جبران خسارات به عهده شرکت حمل کننده
  و یا خریدار است.
 3. کلیه سفارشات در صورت موجودی شرکت سازنده یا واردکننده و عدم خطای سیستم بانکی حداکثر طی 15 روز کاریارسال می گردد. چناچه تراکنش مالی با خطا مواجه شود پس از تایید بانک عامل سفارش ارسال می شود.
 4. در صورتیکه مدت تامین سفارشات بیش از 15 روز کاری طول بکشد با مسئول مربوطه تماس حاصل فرمایید و مطمئن باشید تاخیر بدلیل عدم وجود قطعه و تلاش همکاران جهت تهیه آن از سایر منابع می باشد .
 5. سفارشات سنگین برای شهرستانها به باربری ها تحویل داده می شود. و هزینه باربری و تحویل از باربری  به عهده خریدار است.
 6. ارسال به روز و ارسال 24 ساعته فقط برای سفارشات سبک و در محدوده شهر شیراز  و تهران ، نیز بر اساس موجودی انبار فارس سرویس امکانپذیر است.
 7. سفارشات فقط به همان آدرس مندرج در اطلاعات خریدار ارسال می شود، مگر اینکه متقاضی از طریق واتس آپ یا ایمیل و یا تماس با پشتیبانی تغییر آدرس دهد .
 8. اجناس بالای 20 کیلو امکان ارسال با پست ندارد.
 9. از تحویل سفارشی که کارتن آن باز بوده و یا از نظر ظاهری مشکل دارد ،خودداری کنید . در صورت تحویل کالا مسئولیت آن به عهده تحویل گیرنده می باشد.
 10. در صورت انصراف از خرید سفارش را به همان شکل اولیه عودت دهید و  کارتن آنرا باز نکنید.
 11. فارس سرویس بدلیل تامین قطعات توسط شرکت مرتبط و سپس تامین از سایر منابع در صورت عدم موجودی آنها تعهدی بابت مدت زمان رسیدن سفارش بدست مشتری ندارد ولی مشتریان  از طریق پیامک از روند سفارش مطلع خواهند شد.