تعمیر ماشین لباسشویی در محل و منزل شما

اطلاعات تماس دفتر شیراز

07132229090 (ده خط )

تماس با ما

شیراز میدان شهرداری خیابان نمازی پاساز پیروزی طبقه سوم واحد 36

شنبه تا پنج شنبه 08:00 – 13:00 و عصر 16:30 الی 19:30 پنج شنبه عصر تعطیل است

اطلاعات تماس دفتر مرکزی

02188582496

تماس با ما

تهران شهرک غرب فاز 6 گل افشان جنوبی مجتمع تجاری گل افشان

شنبه تا چهارشنبه 10:30 الی 19:30

سامانه ثبت تعمیرات و نصب لوازم خانگی

[bookly-form]

در اینجا می خواهیم شما را با تعمیرات ماشین لباسشویی و مزیت نمایندگی مرکزی برای تعمیرات ماشین لباسشویی آشنا نماییم. گاهی اوقات ماشین لباسشویی هنگام کار یا بعد از اتمام شستشو، از کار می افتد یا این که روی نمایشگر ماشین لباسشویی علامت هایی ظاهر می شود که بیانگر نقصی در سیستم ماشین لباس شویی می باشد. در صورتی که ماشین لباس شویی از کار افتاده، با نمایندگی تماس بگیرند تا تعمیر کنندگان ماشین لباسشویی با مهارت خود اقدام به انجام تعمیرات ماشین لباس شویی نمایند. افراد دقت کنند که در صورتی که تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ندارند، خودشان برای تعمیر دست به کار نشوند و این کار را به افراد ماهر بسپارند.

باید گفت یکی از مهمترین لوازم خانگی در آشپزخانه هر بانو ماشین لباسشویی است که در صورت بروز مشکل و نقص فنی کارهای روزانه بانوان عزیز را دچار اختلال میکند. پیچیدگی ماشین لباسشویی به دلیل وجود لگن داخلی، چرخه های زمان بندی و سایر موارد نیازمند بررسی مشکلات توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی از مراکز معتبر است.
البته باید اشاره داشت که در حال حاضر بسیاری از مدل های موجود ماشین لباسشویی در بازار از قابلیت عیب یابی خودکار برخوردار است اما تعمیرات و عیب یابی تخصصی و فوق تخصصی باید توسط تکنسین فنی تعمیرات ماشین لباسشویی با تجربه و آموزش دیده در تعمیرگاه مجاز مرکزی انجام شود.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با تعمیرگاه مجاز فارس سرویس بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید.
در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند.

در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید.

در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند.

اینکه ماشین لباسشویی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ماشین لباسشویی شما با تعهد کامل می باشند.
تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
یک ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی در سریعترین زمان ممکن به محل شما