تعمیر اسپلیت در شیراز , تعمیر و نصب اسپلیت شیراز ,تعمیر و نصب انواع اسپلیت

اطلاعات تماس دفتر شیراز
07132229090 (ده خط )

تماس با ما

شیراز میدان شهرداری خیابان نمازی پاساز پیروزی طبقه سوم واحد 36
شنبه تا پنج شنبه 08:00 – 13:00 و عصر 16:30 الی 19:30 پنج شنبه عصر تعطیل است

اطلاعات تماس دفتر مرکزی
02188582496

تماس با ما

تهران شهرک غرب فاز 6 گل افشان جنوبی مجتمع تجاری گل افشان

شنبه تا چهارشنبه 10:30 الی 19:30

سامانه ثبت تعمیرات و نصب کولرهای گازی

[bookly-form]

سرویس اسپیلت شیراز و شهرستان ها, سرویس اسپلیت مناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های کولر گازی به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیر اسپیلت و سرویس اسپیلت مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد کولر گازی دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.

سرویس اسپلیت :

همان طور که گفته شد شستشو و سرویس اسپیلت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که بهتر است به صورت دوره ای در ابتدای هر فصل قبل از شروع فصل گرما این کار رانجام شود تا براثر خرابی اسپیلت در گرمای تابستان نمایید

سرویس اسپیلت شامل :

1 – سرویس پنل داخلی اسپیلت ( فیلترها) :

فیلترها مهمترین بخش در تعمیر و نگهداری کولر گازی هستند که اگر بطور مرتب تعویض یا تمیز شوند کارکرد کارامد کولر را تضمین می­ نماید.. فیلترهای کثیف و مسدود شده مانع از گردش نرمال هوا می­ شوند و به طور قابل ملاحظه­ ای بهره ­وری سیستم را کاهش می­ دهند. با مسدود شدن جریان طبیعی هوا، هوایی که از میان فیلتر می­ گذرد ممکن است آلودگی و کثیفی­ ها را به طور مستقیم به کویل اواپراتور منتقل کند و جذب گرمای کویل را مختل و تضعیف می ­نماید. با تمیز نگه داشتن فیلتر می­توان مصرف انرژی کولر گازی را از ۵% تا ۱۵% کاهش داد.پس توصیه می شود به صورت دوره ای سرویس اسپیلت خود را انجام دهید و جدی بگیرید.

2 – سرویس پنل خارجی اسپیلت :

در طور ماه­ های بهره­ برداری کویل اواپراتور و کویل کندانسور کثیفی­ ها را جمع می­کنند. هرچند که وجود یک فیلتر تمیز مانع از این می­ شود که کویل اواپراتور به سرعت کثیف شود اما در طول زمان کویل اواپراتور به ­تدریج کثیفی­ ها را جمع می ­کند. کثیفی ­ها گردش هوا را کاهش می ­دهد و کویل­ ها را عایق می­کند، در نتیجه توانایی آن را در جذب گرما ­کاهش می­دهد. برای رفع این مشکل، کویل اواپراتور خود را هر سال چک کنید و هر زمان که لازم است تعمیر و سرویس اسپیلت را انجام دهید.

اگر محیط پر از گرد و خاک یا شاخ و برگ درختان نزدیک کویل ­های کندانسور بیرونی باشند، این کوی ل­ها نیز می­توانند بسیار کثیف شوند. شما می­توانید به آسانی کویل کندانسور را ببینید و اگر کثیفی روی پره ­های آن جمع شده است حتما آن را تمیز کنید. شما باید منابع کثیفی را از کولر دور کنید و از تجمع آشغال­ در اطراف آن جلوگیری کنید. هواکش، برگهای در حال ریزش و ماشین چمن­ زنی منابع ایجاد کثیفی هستند. نواحی اطراف کویل را تمیز کنید، مثلاً دور کردن شاخ و برگ به اندازه ۶۰ سانتی­متر از اطراف کولر باعث می­شود تا جریان هوای اطراف کندانسور به اندازه کافی و به­ صورت مناسب باشد.

3 – سرویس کویل های اسپیلت :

مهمترین قسمت یک کولر گازی پنل خارجی آن می باشد که در هوای آزاد ( پشت پنجره ، پشت بام ، روی بالکن ها ) در مقابل گردو غبار و آلودگی قرار دارد و در آنجا به راحتی کثیفی تجمع پیدا می کند و باعث کاهش کارایی و عمکرد دستگاه می شود و حتی گاهی باعث اسیب جدی به کندانسور (قلب کولر گازی) می شود.

بهتر است که کار سرویس پنل خارجی اسپیلت را به سرویسکار کولر گازی بسپارید تا باعث آسیب به دستگاه نشوید.

اینکه کولر اسپلیت یا کولرگازی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز فارس سرویس آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات اسپلیت و کولرگازی شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اصلی

یک ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی کولرگازی در سریعترین زمان ممکن به محل شما